biala-wilczyca.idhosting.pl

Archive for Maj, 2020


Z dedykacją dla „Szefowej”

by on Maj.08, 2020, under Bez kategorii

Już kolejny raz ktoś przerzuca na mnie winę , za swój brak pamięci o wystawieniu dokumentu i wmawiają mi I iż to należy do moich obowiązków. Gdyby nie obecność drugiej osoby odszczeknęłabym się., a ponieważ to nie pierwszy raz – obiecuję iż jak będzie przechodzić na emeryturę powiem jak niemiło mi się współpracowało -a to już bliżej niż dalej. Nie rozumiem takich ludzi , co chcą wpędzić podwładnego w poczucie winy za to co sami nie dopełnili.

Coraz bardziej przekonuję się Iż Księgowa dobrze mnie ostrzegała 12 lat temu iż (…) pani X to taki ładny skorpion, którego można podziwiać, ale trzeba pamiętać iż ma żądło i wie jak go użyć (…) . Faktycznie potrafi być i złośliwa i przygadać iż Ci odechciewa żyć, a nie pamięta jaka z niej bywa malpica – a szkoda. Dobrze że ” Ruda” nie wpada z wizytą, bo wtedy już w ogóle hamulców by było brak.

Leave a Comment more...

Obchody 1 maja – gril i sokoły

by on Maj.01, 2020, under Bez kategorii

Napatrzywszy sie i uwieczniwszy mokrego sokoła na kominie uwecznilam inne ptaki na okolicy i pojechaliśmy na grila – ot i 1 maja minął w milym towarzystwie jak z bata strzelił.

Leave a Comment more...


Sokołopedia – czyli sokoły znane

by on Maj.01, 2020, under Bez kategorii

http://sokolopedia.iq24.pl

Pod tym adresem można szukać imion sokolow, ktorym założono obrączki lub gniazdują w Polsce i są znale i obserwowane np na żywo na podglądach http://peregrinus.pl

Leave a Comment more...

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!

Blogroll

A few highly recommended websites...